Євген Кавун

м. Бердянськ, Запорізька обл.

Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE1/2-18

Iнженер Порозумiння, медiатор та фасилiтатор дiалогiв на рiвнi вiдновлення довiри та взаєморозумiння мiж поляризованими сторонами конфлiкту.

Дивитися фото діалогових зустрічей

За освiтою магiстр у галузi фiзики.

З 2017 р. працює у сфері запобiгання та трансформацiї насильницьких конфлiктiв в Українi через проведення медiацiї та дiалогових зустрiчей мiж сторонами конфлiкту.
У 2018 р. організував проект «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти» та фасилітував серії діалогових зустрічей між вiддiлом освiти, депутатами, директорами шкiл, педагогами, громадськістю та керівництвом в Чернігівській ОТГ, Широківській ОТГ, Остриківській ОТГ й Токмацькому районі Запорізької області.

З 2019 р. працює як тренер з громадами задля зміцнення спроможності суспільних груп у роботі з конфліктами та відновлення громадянського діалогу на Сході України в рамках проекту «Педагогіка Миру» за підтримки Громадської служби миру (CPS) та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

З червня 2019 р. організує та фасилітує діалогові процеси для підтримки неприбуткових громадських організацій та об’єднаних територіальних громад у Запорізькій та Луганській областях у трансформуванні деструктивних конфліктів в рамках проекту «Пряма дія Інженерів Порозуміння», що виконується ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» за підтримки данської організації CISU та LIVKOM (Данія).

Контакти:
Тел.: +380 99 098 26 92
E-mail: kreyerus@gmail.com

Facebook

Інформація про події із згадкою про Інженера Порозуміння