Марк Лоусер

Марк Лоусер (Mark Lowther) – тренер Школи у предметах «Визволення заручників» і «Кризові переговори».

Марк, лейтенант – ветеран морської піхоти США, 25 років пропрацював в Офісі шерифа округу Вебер (м. Огден, штат Юта). З 2002 р. – інструктор з ведення кризових переговорів, зокрема у випадку захоплення заручників. Зараз проводить тренінги з цієї тематики у найбільшій в США приватній правоохоронній тренінговій компанії – Public Agency Training Council (PATC). 

Марк Лоусер є членом Асоціації офіцерів тактичної групи штату Юта, Національної асоціації офіцерів тактичної групи США та пожиттєвим членом Міжнародної асоціації переговорників з питань заручників. Тренер має величезний досвід роботи з людьми, які страждають від психічних захворювань і аутизму, тому також проводить навчання для правоохоронних органів з технік спілкування з людьми з психічними захворюваннями і аутизмом, а також з ведення кризових переговорів і у випадку захоплення заручників на місцевому та загальнонаціональному рівнях.

Марк Лоусер продовжує працювати в якості переговорника у складі підрозділу поліції спеціального призначення м. Огден – Ogden Metro SWAT team.

У 2012 р. отримав нагороду «Переговорник року» за версією Асоціації офіцерів тактичної групи штату Юта.

З Простором Гідності  співпрацює з серпня 2017 р. як міжнародний тренер Школи “Інженери Порозуміння” у Києві. У рамках співпраці з Простором Гідності був долучений до тренінгів Нацполіцією та роботи із звільненими з полону ОРДЛО особами в Донецькій та Луганській областях України (2015-16рр).

Випуск програми "Добро і зло" за участю Марка Лаусера від 20 січня 2018 р.


Завантажити профіль окремим документом