Марина Акімченкова

м. Слов’янськ, Донецька обл.

Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE2/1-18

Інженерка Порозуміння, педагог, методист, коуч, медіатор, фасилітатор діалогових процесів, посередник у конфліктах з метою припинення чи запобігання насильству, сертифікований фахівець з психосоціальної підтримки.

Фахівець з вибудови багаторівневого діалогу між різними соціальними групами, представниками влади, бізнесу та громадськими активістами з метою зниження напруги та знаходження порозуміння у рамках інтегрального розвитку громади. Працює з деструктивними конфліктами на різних рівнях суспільства й різного рівня напруги як спеціаліст та практик із супроводу і трансформації конфліктних ситуацій. Має великий досвід тренерської роботи.

Для проведення тренінгів складає власні авторські навчальні програми з тематики конфлікт-менеджменту, менеджменту організацій, мистецтва ведення перемовин, включаючи кризові перемовини та Гарвардський метод ведення перемовин, відновних практик, технік колективного прийняття рішень, Ненасильницького спілкування, розвитку емоційного інтелекту, методів ефективної комунікації, запобігання особистому та професійному вигоранню, адаптації особистості у складних умовах та ін.

Проводить тренінги, воркшопи, майстер-класи, діалогові зустрічі та заходи іншої спрямованості з різними категоріями учасників: освітяни різних ланок освіти (директори та їх заступники, методисти, психологи, вчителі), медичні працівники, правоохоронці, представники влади та органів самоврядування, представники громадського сектору, представники бізнесу. Працює у сфері надання індивідуальної та групової психосоціальної допомоги населенню та координації роботи фокус-груп, у тому числі на лінії розмежування та у кризових ситуаціях. У роботі використовує інноваційний світовий досвід, зокрема метод Ненасильницького спілкування, що допомагає розуміти почуття і потреби людей та налагоджувати сталі зв`язки й взаєморозуміння між різними соціальними групами.

Проекти за 2018 - 2019 рр., в яких працювала в якості фасилітатора, медіатора або тренера:
- Сприяння сталого розвитку та згуртування громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі.
- Пріоритети освіти України. Проекція на доросле життя.
- Проблема наступництва дошкільних та шкільних закладів в царині виховання цінностей.
- Проблема безпритульних тварин: обговоримо шляхи вирішення.
- Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації.
- Культура діалогу та ефективної взаємодії в Україні.
- Діалог як спосіб ефективної комунікації у громадах.
- Надання психосоціальної допомоги населенню у громадах, що постраждали від конфлікту на Сході України.
- Філософія методу Ненасильницького спілкування.
- «Педагогіка миру» для відновлення громадянського діалогу на Сході України.
- Пряма дія Інженерів Порозуміння.

Контакти:
Тел.: +380 50 962 36 35
E-mail:
gaddar.266@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/sv.center.org/

Більше фотографій із роботи Марини за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1jxuhXJp_BtK4bic_GhkdccQ5DFLZJbKv?usp=sharing
Новини про події за участі Марини: 
"Трансформаційна дія Інженерії Порозуміння сягнула сфери охорони здоров'я Донеччини", 7 серпня 2019