Петро Жеруха

Адміністративний асистент (асистент проєкту «Інженери Порозуміння»)

Відчуваю, що пошук гармонії — моя перманентна ціль. Музика виявилася дуже дієвим засобом для пошуків.

Чотири інтенсивних роки навчання у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка, i два роки магістерської програми у Львівському національному університеті ім. І. Франка створили достатньо умов для роботи із музичною гармонією, що безпосередньо вплинуло й на моє самовідчуття.

Незважаючи на багато зовнішніх обставин, які наштовхнули мене працювати у «Просторі Гідності», остаточне рішення було прийняте особисто без жодного зовнішнього впливу як свідомий вибір працювати для побудови миру в Україні.

Миропобудова — це ще один спосіб пошуку гармонії всередині й навколо, який став наступним етапом моїх особистих пошуків.

Коли почалася війна, я тільки розпочав своє навчання у Львові, однак не зміг змиритися зі своєю безпомічністю в протилежному куточку країни, не маючи змоги допомогти ні матеріально, ні фізично. Я прийняв рішення долучитися як волонтер до програми Безкоштовних курсів з української мови для переселенців у Львові й викладав українську для людей із різних східних регіонів України понад три роки.

Сподіваюся, що мої заняття давали їм безпеку, надію, прийняття та допомогу. Тому усвідомлення можливості знову працювати для миру в Україні та в українцях, дало мені енергію та ще одну причину для прийняття рішення працювати в організації «Простір Гідності» в іншому місті, в іншому середовищі, допомагаючи команді «Простору Гідності» реалізовувати стратегічні цілі організації.