Тетяна Савченко

м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE3/5-18

Інженерка Порозуміння, медіаторка, фасилітаторка діалогів, консультантка, тренерка, менторка.

З 1997р. по теперішній час в якості консультантки з питань реабілітації, ресоціалізації та соціальної адаптації працює з наркозалежними та членами їх родин, з ВІЛ-інфікованими, з людьми, що звільнилися з місць позбавлення волі, з переселенцями з окупованого Донбасу та Криму.

З 2005 року працює в якості тренерки з наступних тем: консультування у сфері громадського здоров’я з питань ВІЛ, наркозалежності та інших соціально-небезпечних хвороб; стратегічне планування, організаційний розвиток, основи ННС.

2013-2014рр. в рамках представництва AHF в Україні працювала у якості ментора соціальних працівників, консультантів кабінетів ДОВІРА у Луганській області.

2017-2019рр. в рамках програми «Школа «Інженери Порозуміння» працювала з конфліктами в громаді між переселенцями та місцевою громадою, між мешканцями міста та владою, між представниками місцевого самоврядування та представниками громадських організацій.

З квітня 2019 р. по теперішній час - консультантка, тренерка та фасилітаторка проектів "Простору Гідності": "Педагогіка миру" (проведення воркшопів з основ ННС), "Пряма дія Інженерів Порозуміння" (коучинг соціальних конфліктів, організація та фасилітація діалогів).

* Має намір працювати в зоні розмежування та «сірій зоні» для встановлення порозуміння між місцевими мешканцями та військовими, між тими, хто залишився на окупованих територіях та тими, хто повертається додому після вимушеного переселення, тощо.

**Кандидатка на сертифікацію CNVC.  

Контакти:
Тел.: +380 50 262 24 88
E-mail:
tetyana_s@i.ua