Умови участі

До конкурсу на навчання у групі №6 за поглибленою програмою з повною зайнятістю Школи Інженерів Порозуміння запрошуємо вмотивованих ​та покликаних до цієї роботи кандидатів із різни​м професійним досвідом​ із усіх областей України.
Тривалість програми​: 12 місяців.
Вік ​кандидатів: від 25 до 60 років.

Навчання і перебування у Будинку ІП під час усього року пропонується учасникам на безоплатній основі. Прокт також забезпечує всі витрати на подорожі учасників, пов'язаних з участю у Школі під час року.

Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки у час навчання, проект розгляне можливість надавати на час участі у Школі щомісячну матеріальну благодійну допомогу.

Ми очікуємо, що відібрані до участі у Школі кандидати:

БЕЗОПЛАТНА УЧАСТЬ
Наша навчальна програма є безоплатною для її учасників. Кошти для її забезпечення організатори отримують від донора на підставі досвіду попередньої співпраці і з великою довірою щодо їх цільового використання. Отже, організатори дуже сподіваються, що вагомим внеском учасників у програму буде їх віданність процесу навчання, час, завзятість, старанність і чесність. Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки під час навчання, проект розгляне можливість надання щомісячної матеріальної благодійної допомоги на час участі у Школі. Для визначення розміру фінансової допомоги та обрання беніфіціарів буде запропоновано окрему процедуру.

ПОВНА ЗАЙНЯТІСТЬ
Школа Інженерів Порозуміння передбачає повну зайнятість учасників протягом 12 місяців. З попереднього досвіду ми передбачаємо, що учасникам буде непросто поєднувати роботу з навчанням впродовж навчального періоду. Ми очікуємо, що учасники повністю присвятять себе навчанню. Детальніше про навчальний процес можна ознайомитися у розділі "Навчальна програма з повною зайнятістю".

СПІЛЬНОТНИЙ ФОРМАТ НАВЧАННЯ
Тренінги (перші 5 місяців) націлені на розвиток не лише індивідуальних навичок, а й на побудову і розвиток спільноти. Мешкаючи в Будинку ІП учасники спільно навчатимуться та розподілятимуть між собою домашні обов’язки, серед яких прибирання, приготування кава-брейків, догляд за садом тощо. Після тренінгового ц​иклу та під час циклів практичної роботи відчуття спільноти зберігатиметься через взаємний зворотний зв’язок і спільну працю.

___
* Зауважуємо, що поширення конкурсу на усі області України відбувається лише для групи №6 у пілотному режимі. За результатами цього впровадження партнери і організатори проекту вирішать, чи така практика буде застосована для 7-ї групи Школи ІП. Про це ми повідомимо у цьому розділі у час проведення конкурсу на набір учасників до наступної групи.