Умови участі у навчанні групи № 7

У конкурсі для навчання у групі з поглибленою програмою і повною зайнятістю перевага надаватиметься кандидатам, які пройшли попередню підготовку у темах Ненасильницького Спілкування (ННС).

Назва програми: програма навчання з повною зайнятістю Школи «Інженери Порозуміння».
Тривалість програми: 10 місяців
Вік кандидатів: від 25 до 55 років
Регіональна приналежність кандидатів: необмежена

Ми очікуємо, що обрані для участі у Школі ІП кандидати матимуть попередню підготовку з Ненасильницького спілкування.


Навчання і перебування у Будинку ІП під час усього року пропонується учасникам на безоплатній основі. Проєкт також забезпечує всі витрати на подорожі учасників, пов’язаних з участю у Школі під час року.

Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки у час навчання, проєкт розгляне можливість надавати на час участі у Школі щомісячну матеріальну благодійну допомогу.

Ми очікуємо, що відібрані до участі у Школі кандидати:

БЕЗОПЛАТНА УЧАСТЬ
Наша навчальна програма є безоплатною для її учасників. Кошти для її забезпечення організатори отримують від донора на підставі досвіду попередньої співпраці і з великою довірою щодо їх цільового використання. Отже, організатори дуже сподіваються, що вагомим внеском учасників у програму буде їх відданість процесу навчання, час, завзятість, старанність та чесність. Для тих учасників, які потребуватимуть фінансової підтримки під час навчання, проєкт розгляне можливість надання щомісячної матеріальної благодійної допомоги на час участі у Школі. Для визначення розміру фінансової допомоги та обрання бенефіціарів буде запропоновано окрему процедуру.

ПОВНА ЗАЙНЯТІСТЬ
Школа Інженерів Порозуміння передбачає повну зайнятість учасників протягом 10 місяців. З попереднього досвіду ми передбачаємо, що учасникам буде непросто поєднувати роботу з навчанням впродовж навчального періоду. Ми очікуємо, що учасники повністю присвятять себе навчанню. Детальніше про навчальний процес можна ознайомитися у розділі «Навчальна програма з повною зайнятістю».

СПІЛЬНОТНИЙ ФОРМАТ НАВЧАННЯ
Тренінги (перші 4-5 місяців) націлені на розвиток не лише індивідуальних навичок, а й на побудову і розвиток спільноти. Мешкаючи в Будинку ІП, учасники спільно навчатимуться та розподілятимуть між собою домашні обов’язки, серед яких прибирання, приготування кава-брейків, догляд за садом тощо. Після тренінгового ц​иклу та під час циклів практичної роботи відчуття спільноти зберігатиметься через взаємний зворотний зв’язок та спільну працю.

* Часові рамки та форма навчання можуть змінюватися залежно від карантинних обмежень під час Пандемії коронавірусної хвороби 2019—2022 рр.