Процес відбору учасників Школи ІП

Програма з повною зайнятістю, група № 6


Часові рамки процесу відбору*:

Субота, 2 серпня 2020 р., до 24:00 

Кінцева дата (дедлайн) подання анкет на участь в групі № 6 Програми з повною зайнятістю Школи ІП.

Понеділок, 10 серпня 2020 р., до 24:00

Інформування відібраних кандидатів про перехід до наступного етапу конкурсу та запрошення надіслати мотиваційного листа і резюме (детальні інструкції будуть надані конкурсантам ел.листом).

Понеділок, 17 серпня 2020 р., до 8:00

Кінцева дата (дедлайн) подання анкет учасників на другому етапі конкурсу (згідно інструкцій на цьому етапі).

Вівторок, 25 серпня 2020 р., 15:00

Повідомлення зареєстрованих кандидатів до Групи №6 про перехід до наступного етапу конкурсу і запрошення обраних кандидатів на відбіркову зустріч із тренінгом у Будинку Інженерів Порозуміння у Києві.

Понеділок, 14 вересня (9:00) – субота, 19 вересня (18:00) 2020 р.
Три дні для кожної із 2-ох груп

Відбіркова зустріч кандидатів із тренінгом з Інженерії Порозуміння у Будинку ІП у Києві. Триденна відбіркова зустріч проводиться у Будинку Інженерів Порозуміння у Києві для 2-ох груп кандидатів послідовно (для формування таких груп буде запропоновано окрему процедуру).

Мета зустрічі – надати можливість кандидатам та організаторам відчути, як їм живеться та працюється разом, зробити огляд базових предметів Школи ІП, провести завершальні (живі) тести та інтерв’ю для здійснення остаточного відбору учасників до Групи №6 Програми повної зайнятості Школи ІП.

Учасникам відбіркового тренінгу забезпечується проживання у Будинку ІП та повністю відшкодовуються транспортні витрати.


Вівторок, 22 вересня 2020 р., до 24:00

Запрошення відібраних кандидатів Групи №6 на річне навчання у Школі Інженерів Порозуміння в Києві.

Четвер, 15 жовтня 2020 р., об 11:00

Початок Першого 9-денного тренінгового блоку Групи №6 в Першому навчальному модулі Школи Інженерів Порозуміння у Києві.*Дати можуть змінюватися у зв'язку зі зміною ситуації, пов'язаної із режимом Карантину в Україні. Зацікавленим радимо регулярно слідкувати за оголошеннями та оновленнями цього сайту та сторінки Школи ІП у мережі Facebook сторінки.Взяти участь у конкурсі – перейти на форму реєстрації