Сайт «Голос Америки». 04.03.2020 р.


«Інженери миру» – так назвав тренерів Школи «Інженери Порозуміння» кореспондент російської служби «Голосу Америки» у своїй статті «Украина готовится к реинтеграции Донбасса». У матеріалі Олександра Ісака також розповідається про діяльність Школи та роль її випускників у вирішенні деструктивних конфліктів. А також автор наголошує на ролі випускників Школи, психологів у роботі з військовими та населенням на лініях зіткнення.


Радіо НВ, 15.10.2019 р.

У студії радіо НВ – інтерв’ю з засновницею та головою Українького центру Ненасильницького спілкування «Простір Гідності» Оленою Ганцяк-Каськів про Ненасильницьке спілкування та його роль у вирішенні конфліктів в Україні.

«Це мова спілкування. Це про хороший зв'язок із собою, з іншим і переконанання, що людина тебе чує, і тоді можеш сказати їй будь-що, але дуже часто людина не чує, і не тому що вона не хоче чути, у неї багато свого, що не висловлено. Дуже важливо, щоб вона задовольнила потребу бути почутим, побаченим, і коли з’являється цей зв’язок, тоді можна донести, що ти хочеш».

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


«Люди інтуїтивно шукають щирості і прийняття»
2 жовтня світ відзначає День ненасильства

"В Україні сьогодні нам конче треба мати таких майстрів побудови миру, і я вірю, що тоді не лише буде більше згуртованості і сили в країні, але і той, хто ззовні хоче нас розділити, навряд чи зможе зробити це легко." ~ Олена Ганцяк-Каськів

Колонка Олени Ганцяк-Каськів на Українська Правда: Життя


"Дуже тішить, що сьогодні в країні поняття миру, а також процесів його творення і ширення суттєво переосмислюється, бо спонукає нас глибше розуміти його смисл. Мир перестає бути синонімом втраті національної ідентичності чи капітуляції країни, а більшості мешканцям країни розуміння поняття миру вже годі підмінити – бо якою ж ціною відчули його правдивий зміст."

Олег Іванов – Інженер Порозуміння в ефірі радіопрограми «Донбас.Реалії»: шляхи вирішення конфліктів на лінії розмежування. 

Без агресії і перебільшення: 60 хвилин про найважливіше для Донецької і Луганської областей. Олег Іванов: «Ми повинні чути потреби інших, прислухатися до них і допомагати вирішити їх».

Інтерв'ю з Вікторією Преображенською, Інженеркою Порозуміння 1-ї хвилі 

Коли думаємо про іншу людину, її потреби, ми вже уникаємо образу ворога, дегуманізації, які шкодять емпатичності. Це, серед іншого, дозволяє будувати здорові взаємини, навіть зважаючи на те, що всі ми різні... Без суджень та оцінок, говорячи про те, що ми бачимо, осмислюючи свої, а також потреби й емоції інших, спостерігаючи… Яким має бути Ненасильницьке спілкування, як не допускати конфліктів та що може допомогти порозумітися? Про це слухайте у подкасті.

Інженерка Порозуміння Вікторія Преображенська на ток-шоу «Відкритий доступ» Українського радіо Харків про Школу Інженерів Порозуміння, проект «Пряма Дія Інженерів Порозуміння»

«Інженери Порозуміння» Карл Плеснер та Олена Ганцяк: «Примирення — це не відмова від правосуддя»