Додатковий навчальний майданчик у Школі Інженерів Порозуміння (Профтрек)Профтрек – додатковий навчальний майданчик на базі Школи Інженерів Порозуміння. Профтрек передбачено з метою надання короткострокових тренінгів для зовнішніх учасників з різних регіонів України, котрі є практиками не лише у миробудуванні, а й також у інших сферах, задіяних у процесах побудови миру в Україні, як то силовий блок, держсектор, освіта, соціальна сфера та ін.

Навчальна програма Профтреку скомпонована із предметів Школи «Інженерів Порозуміння» з фокусом на відновлення та побудову миру на різних суспільних рівнях через налагодження порозуміння та співпраці сторін деструктивних конфліктів.


Міжнародні та вітчизняні тренери пропонують учасникам програми техніки фасилітації діалогу, медіації, кризових переговорів та тем  Ненасильницьке спілкування.

Для отримання детальнішої інформації стежте за оновленнями на нашій сторінці та на сайті Школи Інженерів Порозуміння в мережі Face Book.

Більше про профтрек для Поліції Діалогу України тут

Профтрек з кризових деескалуючих комунікацій для Поліції діалогу з різних регіонів України, тренер Карл Плеснер (Данія-Україна), 2021 р. Київ.

May be an image of 13 people, people standing and indoorПрофтрек з відновлювальних соціальних систем для практиків сфери Миробудування з різних регіонів України, тренер Домінік Бартер (Бразилія-Велика Британія), 2022 р. Київ.

No photo description available.Профтрек з ННС-фасилітації діалогів для практиків у сфері миробудування, тренер Павло Козелецький (Україна), 2021 р. Київ.


Профтрек для Поліції діалогу міста Києва, у просторі працює Марк Лоусер, тренер з кризових переговорів (США), 2020 рік, Київ.