Додатковий навчальний майданчик у Школі Інженерів Порозуміння (Профтрек)Профтрек – додатковий навчальний майданчик на базі Школи Інженерів Порозуміння. Профтрек передбачено з метою надання короткострокових тренінгів для зовнішніх учасників з різних регіонів України, котрі є практиками не лише у миробудуванні, а й також у інших сферах, задіяних у процесах побудови миру в Україні, як то силовий блок, держсектор, освіта, соціальна сфера та ін.

Навчальна програма Профтреку скомпонована із предметів Школи «Інженерів Порозуміння» з фокусом на відновлення та побудову миру на різних суспільних рівнях через налагодження порозуміння та співпраці сторін деструктивних конфліктів.


Міжнародні та вітчизняні тренери пропонують учасникам програми техніки фасилітації діалогу, медіації, кризових переговорів та тем  Ненасильницьке спілкування.

Для отримання детальнішої інформації стежте за оновленнями на нашій сторінці та на сайті Школи Інженерів Порозуміння в мережі Face Book.

Профтрек для Поліції діалогу міста Києва, у просторі працює Марк Лоусер, тренер з кризових переговорів (США), 2020 рік, Київ.