Додаткова навчальна програма для учасників із частковою зайнятістю (Трек 2)

Інтенсивний тренінговий курс із часктовою зайнятістю для професіоналів (Трек 2)

Крім основної програми Школи «Інженерів Порозуміння», передбачено ще одну освітню програму – інтенсивний тренінговий курс із частковою зайнятістю (Трек 2), аудиторією якого є професіонали державної та громадської сфери, котрі бажають навчатися миропобудові, поєднуючи навчання із своєю працею.

Пріоритетними регіонами відбору учасників для цього інтенсивного тренінгового курсу є Донецька і Луганська області.

Тренінговий курс Трек 2 розпочнеться 24 червня 2018 року і триватиме до 14 листопада 2018 року, його модулі (по чотири тренінгові дні кожного 4-го тижня) проходитимуть у Київі, в будинку «Інженерів Порозуміння», паралельно із Треком 1. Навчальна програма Треку 2 скомпонована із загальних предметів Школи «Інженерів Порозуміння» із фокусом на відновлення та побудову миру на різних суспільних рівнях через налагодження порозуміння та співпраці сторін диструктивних конфліктів.


Міжнародні та відчизняні тренери викладатимуть учасникам програми техніки фасилітації діалогу, медіації, переговорної діяльності та Ненасильницьке спілкування.

Для отримання детальнішої інформації стежте за оновленнями на нашій сторінці та на сайті Школи «Інженери Порозуміння» в мережі Facebook.