Про Школу Інженерів Порозуміння

Школа Інженерів Порозуміння є основним компонентом міжнародного проекту «Діалог задля вирішення конфліктів», що здійснюється в Україні Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019–2022 рр. у партнерстві з ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Учасники Школи – особи віком з 25 до 60 років з різним професійним досвідом із пріоритетних регіонів проекту – Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Запорізької та Київської областей, які безоплатно навчаються впродовж одного календарного року. У січні 2020 року у тестовому режимі до цього переліку додаються Закарпатська та Чернівецька області.

Основні характеристики учасників річної програми з повною зайнятістю Школи ІП:

Більше про навчальну програму, тренерів, побут, умови у проекті можна дізнатися із відповідних розділів цього сайту.


Майбутні Інженери Порозуміння, Олена Ганцяка Каськів і тренер Шокли о.Кристлін Раджедрам (Шрі-Ланка-США) під час випускного екзамену групи 1 (2018 рік)
Інежнери Порозуміння, випускники першої хвилі під час зустрічі Спільноти на майстер-класі Наталі Міріманової (Брюсель) з технік миробудівництва
Учасники 3-ї групи під час випускного вечора групи №1 Школи Інженерів порозуміння, Карібіан клуб, Київ 2017