Про Школу Інженерів Порозуміння

Школа Інженерів Порозуміння була основним компонентом міжнародного проєкту «Діалог задля вирішення конфліктів», який здійснювався в Україні Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019–2023 рр. у партнерстві з ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Учасниками Школи були особи віком з 25 до 60 років з різним професійним досвідом із пріоритетних регіонів проєкту – Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Запорізької та Київської областей, а згодом також з усієї України, які безоплатно навчалися впродовж одного календарного року. У січні 2020 року цього переліку додалися Закарпатська та Чернівецька області, а до кінця проєкту  обмеження областей України було зняте зовсім.

Основні характеристики учасників річної програми з повною зайнятістю Школи ІП:

Більше про навчальну програму, тренерів, побут, умови у проекті можна дізнатися із відповідних розділів цього сайту.


Майбутні Інженери Порозуміння Олег Іванов і Аліна Панченко, партнерка проекту Олена Ганцяк, тренер Шокли о.Кристлін Раджедрам (Шрі-Ланка-США) і друг Школи ІП Іван Павлович у розмові під час випускного екзамену групи, Київ, Будинок ІП, 2018 р.

Інежнери Порозуміння, випускники першої хвилі під час зустрічі Спільноти на майстер-класі Наталі Міріманової (Брюсель) з технік миробудівництва, Будинок ІП, Київ.
Учасники 3-ї групи під час випускного вечора групи №1 Школи Інженерів порозуміння, Карібіан клуб, Київ 2017.
Інженери Порозуміння першої, організатори Шокли ІП Карл  Плеснер, Олена Ганцяк, Анна Мальона і друг Школи ІП Ольга Пономарьова під час щотижневої спільнотної зустрічі в період карантину, Зум, березень 2020.