Навчальні програми Школи ІП

Навчання у Школі ІП проходить на 2 рівнях, а саме: поглиблена річна програма з повною зайнятістю та цикл короткострокових інтенсиивних тренінгових програм для різних професійних груп державного і недержавного сектору країни.

Програма з повною зайнятістю є основною навчальною програмою для майбутніх Інженерів Порозуміння, після проходження якої учасники мають можливість отримати кваліфікаційний сертифікат Інженера Порозуміння (зелений) або сертифікат участі.

Короткострокові інтенсиивні тренінгові програми розроблені для представників державного і громадського секторів країни, котрі прямо чи опосередковано задіяні у роботу із деескалації напруги у суспільстві та підвищення згуртованості суспільства.

В обох програмах до викладання залучені здебільшого міжнародні, а також і відчизняні тренери, котрі навчають технікам фасилітації діалогу, медіації, переговорної діяльності та іншим предметам, а головно – діляться особистим досвідом застосування процесу Ненасильницького спілкування в житті.

Більше інформації про короткострокову інтенсиивну тренінгову програму читайте у тематичній новині "Школа «Інженери Порозуміння» відкрила свої двері для учасників Професійного Треку"