«Простір Гідності» на фронті служби Нацполіції

«Простір Гідності» на фронті служби Нацполіції

Команда Українського центру Ненасильницького спілкування та примирення «Простір Гідності» на навчальній базі Школи «Інженери Порозуміння» провели тисячі тренінгів та практикумів з різними аудиторіями у предметах сфери практичного миробудуваття (Інженерії Порозуміння). Мета цих заходів - поширення культури і передача навичок врегулювання конфліктів мирним шляхом з метою зниження суспільної напруги та зміцнення єдності українського суспільства.

Свого часу "Простір Гідності" також приєднався до тренувань у цій сфері для Поліції Діалогу, діяльність якої стала важливою у роботі правоохоронних органів у взаємодії з громадянами через діалог. З початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України, на навчальному майданчику Простору Гідності частими гостями і вдячними учнями стали психологи Нацполіції, а згодом виникла співпраця з Психологічною службою МВС України.

Сьогодні, під час повномасштабної війни Росії на території України, Національна Поліція гідно і віддано тримає свій фронт, де поліцейські повинні мати психоемоційну витривалість. З метою підтримки спецпризначенців та надання їм практичних порад щодо залишання психологічно стійкими під час виконання бойових завдань загалом та зокрема в найгарячіших точках, столична Нацполіція організовує цільові тренінги для спецпризначенців.

З ініціативи керівництва столичного Главку та полку поліції особливого призначення "Київ", психологи вирушили на Донеччину, де, протягом п'яти днів, навчали поліцейських практикуму стресостійкості. Провели практикуми психологи Олена Скороход та Тетяна Савицька, які взяли участь у низці занять, базуючись на тренінгах від "Простору Гідності" та використовуючи досвід сертифікованого тренера з Ненасильницького спілкування і кризових переговорів – Карла Плеснера.

Більше у статті Головного управління Національної поліції у м. Києві – "Підтримка поліцейських на передовій: психологи столичної поліції провели тренінги для спецпризначенців" від 9 листопада 2023 р.