Хагіт Ліфтшіц

Тренерка з Ненасильницького спілкування
(Ізраїль)

Хагіт Ліфшітц (Hagit Liftshitz) – ізраїльська сертифікована тренерка з Ненасильницького спілкування, є прямою ученицею д-ра Маршалла Розенберга, засновника ННС. Здобула ступінь магістра з освітнього консультування, розпочала свою професійну кар’єру в поліції як спеціаліст із соціального забезпечення і питань освіти, створюючи і управляючи різними програмами для персоналу поліції у сфері прав людини, етики, демократії, організації роботи кадрів, Ненасильницького спілкування. Хагіт брала участь в міжнародних і професійних ініціативах, націлених на вирішення конфліктів, налагодження зв’язку між сторонами в умовах існування розбіжностей, досягнення порозуміння і взаємовигідної співпраці.

Працює в своїй країні і у світі як фасилітаторка діалогів, практикує і навчає медіації (посередництва) в судовій системі Ізраїлю.
З 1996 р. працює з палестинцями та ізраїльтянами, в миротворчих організаціях, вирішуючи конфліктні ситуації, фасилітує процес діалогу на основі ННС між різними полікультурними і полінаціональними конфліктуючими групами.

Співзасновниця і голова громадської організації з трансформації конфліктів Mifgash. Редакторка і ведуча радіопрограми «Про вовків і жираф: мир – це не тільки політика» на радіостанції «Всі-за-мир-палестинці-ізраїльтяни».

З «Простором Гідності» та Школою ІП співпрацює з травня 2017 року як тренерка з Ненасильницького спілкування.