Катерина Колесник

м. Кам'янське, Дніпропетровьска обл.

Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE6/4–22

Інженерка Порозуміння

Інженерка Порозуміння, учасниця проєкту «Розбудова миру та моніторинг конфліктів під час війни», член команди Мобільних Хабів
Інженерів Порозуміння (Cхіно-український напрямок), посередниця у конфліктах з метою припинення чи запобігання насильству, фасилітаторка діалогових процесів з використанням Ненасильницького спілкування.

Працює з представниками освіти та соціальної сфери як фасилітаторка.

Наявний досвід роботи із сім’ями внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та військовослужбовців, а також з представниками вразливих категорій населення: неодноразово проводила тематичні круглі столи, конференції, фотовиставки, тренінги, юридичні консультації із залученням спеціалістів.

Супроводжує у процесі сімейної медіації. Створює і проводить навчальні заходи для груп підтримки: навчає Ненасильницькій комунікації, емпатійній підтримці й трансформації конфліктів.

Вивчає основи педагогіки травми. Є співавторкою розробки м’яких іграшок для роботи з дітьми, що зазнали насильства.

Має намір працювати в зоні розмежування для налагодження порозуміння між групами населення з різними поглядами.

З початком Повномасштабного вторгнення РФ в Україну 2022 року долучилася до новоствореної Української мережі спеціалістів з кризових комунікацій та розбудови миру, що задіяна у цивільну роботу з привенції травматизації населення та нормалізації / гармонізації функціонування суспільства на різних його рівнях у подіях війни в різних регіонах України.

Посилання на згадки про роботи Катерини:

Контакти: 
Моб.: +38 095 318 10 33; email: kamenskoe.mir@gmail.com; профіль у Фейсбуці: https://www.facebook.com/vishenka.katya