Марк Лоусер, л-т

Марк Лоусер (Mark Lowther), л-т – тренер Школи у предметах «Техніки переговорів про звільнення заручників», «Кризові переговори» і «Робота з превенції суїцидів».

Ветеран морської піхоти США, фахівець з  30-тирічним стажем сфеи переговорів про звільнення заручників. Співдиректор Міжнародного інституту переговорів про звільнення заручників. Тренер з кризових переговорів/переговорів про звільнення заручників, технік вербальної деескалації напруги та з питань суїцида.

25 років пропрацював в Офісі шерифа округу Вебер (м. Огден, штат Юта). З 2002 р. як інструктор з ведення кризових переговорів, зокрема у випадках захоплення заручників. Проводив тренінги з цієї тематики у найбільшій в США приватній правоохоронній тренінговій компанії Public Agency Training Council (PATC). 

Є членом Асоціації офіцерів тактичної групи штату Юта, Національної асоціації офіцерів тактичної групи США та пожиттєвим членом Міжнародної асоціації переговорників у випадках звільнення заручниківзаручників. Має величезний досвід роботи з людьми, які страждають від психічних захворювань та аутизму. Також проводить навчання для правоохоронних органів з технік спілкування з людьми з психічними захворюваннями і аутизмом, а також з ведення кризових переговорів і у випадкаху захоплення заручників на місцевому та загальнонаціональному рівнях.

Марк Лоусер продовжує працювати у якості переговорника у складі підрозділу поліції спеціального призначення м. Огден (Ogden Metro SWAT team).

У 2012 р. отримав нагороду «Переговорник року» за версією Асоціації офіцерів тактичної групи штату Юта.

З Простором Гідності  співпрацює з серпня 2017 р. як міжнародний тренер Школи “Інженери Порозуміння” у Києві. У рамках співпраці з Простором Гідності був долучений до тренінгів Нацполіцією та роботи із звільненими з полону ОРДЛО особами в Донецькій та Луганській областях України (2015-16рр).
Випуск програми "Добро і зло" за участю Марка Лаусера від 20 січня 2018 р.


Завантажити профіль окремим документом