Олег Іванов

м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.
Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE1/1-18

Інженер Порозуміння, психолог, коуч, фасилітатор діалогових процесів, системний фасилітатор організацій, проектів і команд. Посередник у конфліктах з метою припинення чи запобігання насильству.

В рамках програми Школи «Інженери Порозуміння» фасилітував діалоги в громадах Луганської та Донецької областей з метою побудови мирних спільнот; брав участь у посередництві в конфліктах з метою примирення або припинення насильства; проводив консультації в ОТГ.

Має досвід польової роботи у надзвичайних ситуаціях (смт Тошківка, Золоте, Попасне, Щастя Луганської області та Чермалик, Гнутове, Павлопіль, Орловське Донецької області).

Володіє навичками врегулювання конфліктів. Вміє створювати комфортні та безпечні умові для якісних діалогових процесів в громадах, полегшуючи процеси прийняття рішень та стратегування.

2019-2020 рр. - підготував та провів понад 10 діалогових процесів з трансформації деструктивних конфліктів за участі у проекті "Пряма дія Інженерів Порозуміння", який реалізує ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» за підтримки данської організації CISU та LIVKOM (Данія). 2019 р. - як консультант, тренер, та фасилітатор провів понад 10 освітньо-практичних заходів (воркшопів з миробудівних технік) у проекті «Педагогіка миру», який «Простір Гідності» здійснював разом з Інженерами Порозуміння за підтримки Громадської служби миру (CPS) та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). 2019 р. брав участь у менторській програмі з фасилітації діалогу у рамках проекту "Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні" - координатор проекту ОБСЄ в Україні.

Має навички та досвід з організації заходів: тренінгів й навчальних програм (організував 6 фестивалів розвитку, які відвідали близько 1500 людей; а також з командою однодумців в 2014 році провів форум «Криза як ресурс» в Краматорську, Києві, Запоріжжі, Павлограді, Сєвєродонецьку, який відвідали понад 1000 осіб).

Контакти:
Тел.: +380 50 945 08 08 
E-mail: ivanovog62@gmail.com