Олег Іванов

м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.
Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE1/1-18

Інженер Порозуміння, психолог, коуч, фасилітатор діалогових процесів. Посередник у конфліктах з метою припинення чи запобігання насильству.

В рамках програми Школи «Інженери Порозуміння» фасилітував діалоги в громадах Луганської та Донецької областей з метою побудови мирних спільнот; брав участь у посередництві в конфліктах з метою примирення або припинення насильства; проводив консультації в ОТГ.

Має досвід польової роботи у надзвичайних ситуаціях (смт Тошківка, Золоте, Попасне, Щастя Луганської області та Чермалик, Гнутове, Павлопіль, Орловське Донецької області).

Володіє навичками врегулювання конфліктів. Вміє створювати комфортні та безпечні умові для якісних діалогових процесів в громадах, полегшуючи процеси прийняття рішень та стратегування.

Має навички та досвід з організації заходів: тренінгів й навчальних програм (організував 6 фестивалів розвитку, які відвідали близько 1500 людей; а також з командою однодумців в 2014 році провів форум «Криза як ресурс» в Краматорську, Києві, Запоріжжі, Павлограді, Сєвєродонецьку, який відвідали понад 1000 осіб).

Контакти:
Тел.: +380 50 945 08 08 
E-mail: drushe@ukr.net, ivanovog62@gmail.com