Олексій Богатирьов

 м. Лисичанськ, Луганська обл.

Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE2/8-18

Інженер Порозуміння. Освіта вища юридична (2018 р.) та вища технічна.

~ Інженер Порозуміння, учасник проєкту «Розбудова миру та моніторинг конфліктів під час війни», член команди Мобільних Хабів Інженерії Порозуміння (Центрально-Український напрямок).
 
~ Посередник у конфліктах з метою досягнення взаємної згоди шляхом фасилітації діалогів для попередження насильства в українському суспільстві. Медіація, фасилітація, кризові перемовини. Відновне правосуддя.
~ Фасилітатор у конфліктах між владою та різними учасниками громадянського суспільства, м.Сєвєродонецьк, м.Лисичанськ, Луганська обл. у (2018 р.). Учасник проекту «Відновне правосуддя», м.Сєвєродонецьк, Луганська обл. (2018 р.).

Освіта та здобуття кваліфікації:
~ Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, 2018 рік, юрист.
~ Навчання в сфері медіації: Від ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» та Миротворчої організації PAX (Нідерланди): Річна тренінгова програма "Школа Інженерів Порозуміння" в рамках міжнародного проекту» Культура діалогу та конструктівної взаємодії а Україні (2018 рік, 58 тренінгових днів. «Відновне правосуддя», 2018 рік, 32 тренінгові години. «Ненасильницьке спілкування: процес примирення», 26 — 28 січня 2020 рік)
~ «Відновні практики в громадах», сертифікат 277/18, ГО" Інститут миру та порозуміння" (2018 рік, 24 години).
~ «Базові навички медіації у кримінальних справах», сертифікат №354, ГО" Інститут миру та порозуміння", 24 години (2018 рік).
~ «Підвищення майстерності ведучіх програм примирення (Основи Медіації)», сертифікат №139/19, 24 годин. «Insider mediation», UNDP (2019 рік). тренінговий курс, 14-18 October, 2017 рік, м. Святогірськ, Доенцька область, Україна, 40 годин.
~ «Медіація, Базовий курс», UN RPP курс навчання, 18 годин  (жовтень 2020 рік).

Останні 5 років активно навчається медіації та іншим діалоговим практикам (у 20 тренерів впродож більш ніж 69 тренінгових днів з медіації, фасілітації діалогів, від сертифікованих тренерів з Ненасильницького спілкування, з яких 10 міжнародних тренерів-практиків з великим досвідом роботи у деструктивних конфліктах іноземних країн, де мали місце людські жертви).

Досвід у сфері медіації:
~ Медіатор проекту «Впровадження відновного правосуддя в Україні» (м. Сєвєродонецьк (2019 — 2020 рік).
~ Протягом 1.5 року задокументовані 7 кейсів з впровадженням відновних практик, виконаних у співпраці з ко-фасилітатором.
~ Брав участь у семінарі з впровадження відновного правосуддя в Україні від ГО "ІМІП" за підтримки Фонду демократії ООН/UNDEF (9-10 вересня 2020 року).
~ Протягом 2019-2020 рр. брав участь пу 3-х практичних кейсах мережі посередників ГІСМАОВК.

Спеціалізація у сфері медіації: Медіація у громадах, медіація соціальних конфліктів, медіація в кримінальних справах, відновне правосуддя.

Членство у організаціях:
~ Членах ГО "Асоціація юристів Луганської області".
~ В реєстрі випускників "Інженери Порозуміння", що координується в Україні та за її межами ГО «Український центру Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» за підтримки миротворчої організації PAX-Нідерланди та інших партнерів.
~ З початком Повномасштабного вторгнення РФ в Україну 2022 року долучився до новоствореної Української мережі спеціалістів з кризових комунікацій та розбудови миру, що задіяна у цивільну роботу з привенції травматизації населення та нормалізації / гармонізації функціонування суспільства на різних його рівнях у подіях війни в різних регіонах України.

Робочі мови: українська, російська.

Контакти:
Тел.: +380 99 014 65 93
E-mail: pvstart1710@gmail.com