Олена Ганцяк

Засновниця і Голова ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення „Простір Гідності“.

За освітою політолог (бакалавр, Національний Університет «Києво-Могилянська академія»), магістр бізнес-адміністрування (MBA, IMI). Була на чільних посадах у сфері залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України.

З 2014 року працює керівником у громадській сфері, здійснює адвокацію сталих процесів побудови миру, провадить діяльність у сфері соціальних комунікацій.

Після насильницьких подій ЄвроМайдану, на початку збройного конфлікту на Сході України, разом зі своїм чоловіком Карлом Плеснером (сертифікованим тренером з ННС і міжнародним фахівцем у сфері миропобудови) започаткувала у Києві Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» та співзаснувала миротворчу програму Інженерії Порозуміння.

Олена була партнером і керівником в Україні міжнародного проекту «Діалог задля вирішення конфліктів», що реалізовував Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019–2023 рр. у партнерстві з ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Сьогодні Олена є координатором мережі Українських спеціалістів з кризових комунікацій "Інженерів Порозуміння" в Україні, а також партнером проекту "Розвиток та підтримка соціальної згуртованості на Чернігівщині", у якому співпрацюють ПАКС, Простір Гідності, місцева чернігівська ГО «Центр Доброчин» та Український Інститут Національної Пам’яті (УІНП).

Консультує громадські українські та міжнародні організації та держструктури у сфері миробудівних комунікацій.

© Простір Гідності