Олена Ганцяк-Каськів

Засновниця і Голова ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності».
За освітою політолог (бакалавр, НаУКМА), магістр бізнес-адміністрування (MBA, МІМ). Була на чільних та консультативних посадах у сфері залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України та із стратегічних комунікацій.

З 2014 року працює керівником у громадській сфері, здійснює адвокацію сталих процесів побудови миру, провадить діяльність у сфері соціальних комунікацій. Входить до робочої групи з питань національної єдності та соціальної згуртованості Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію»,

Після насильницьких подій ЄвроМайдану, на початку збройного конфлікту на Сході України, разом зі своїм чоловіком Карлом Плеснером (сертифікованим тренером з ННС і міжнародним фахівцем у сфері миропобудови) започаткувала у Києві Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» та співзаснувала миротворчу програму Інженерії Порозуміння.

Олена є партнером і керівником в Україні міжнародного проекту «Діалог задля вирішення конфліктів», що реалізовує Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» впродовж 2019-2022 рр. у партнерстві з ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX) за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Консультує громадські організації та держструктури з питань миропобудовчих комунікацій.

© Простір Гідності