Олена Кашкарьова

Тренерка, «Теорія і практика ННС», «Фасилітації діалогу» (Україна)

Фасилітаторка діалогів, медіаторка, практик у сфері зміцнення соціальної згуртованості і примирення. Була учасницею програм у сферах побудови довіри, діалогу, медіації, Ненасильницького спілкування (ННС), а також методу “Відновні кола” в Ізраїлі/Палестині, Індії, Німеччині, Камбоджі, Польщі, США, Україні, Франції і Швейцарії. Також Олена б ула учасницею проектів в ОБСЄ, Міжнародній організації міграції, Програмі розвитку ООН,  UN Women , USAID,  Initiatives of Change, «Інша Освіта», ПАУСІ, «Жіночий фонд», «Основи свободи» – міжнародних і українських організаціях.

Розпочала роботу у сфері фасилітації діалогів у 2010 р. упроекті, спрямованому на роботу з конфліктами, пов’язаними з різним сприйняттям минулого. Проходила стажування в США за програмою «Надія в містах» (Hope in the Cities). У 2013 - 2014 рр. ініціювала проведення діалогів між людьми з різним сприйняттям подій Євромайдану в Києві, Донецьку, Львові, Сімферополі та Харкові.

У 2015 - 2016 рр . працювала як спеціалістка з примирення в проекті «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» , яка є частиною Програми розвитку ООН. Створила дизайн та організувала проведення програми зміцнення діалогу та соціальної згуртованості в місцевих громадах.

Входить до Міжнародної ради міжнародної організації «Ініціативи змін» та національної асоціації медіаторів України. Співзаснувала «Мережу фасилітаторів діалогів» в Україні, є однією із авторок онлайн курсу «Як організувати та провести діалог» на платформі Prometheus.

Основні професійні інтереси: вивчення методу Ненасильницького спілкування (завершує сетрифікаційни процес у CNVC), робота з історичною пам'яттю, роль жінок в побудові довгострокового миру, побудова та розвиток спільнот.

Співпраціє і приятелює із «Простором Гідності» із 2015 році, перший досвід співпраці у якості ведучої практичної групи з Ненасильницького спілкування.

  

Олена у колі партнерів і друзів на зустрічі Простору Гідності з о.Кристліном Ранджендрамом (Шрі Ланка), Київ 20217 р. 


Під час роботи із спільнотою учасників Школи Інженерів Порозуміння, Київ 2016 р.