Вікторія Преображенська

м. Харків

Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE1/7-18

Інженерка Порозуміння, медіаторка, фасилітаторка діалогів, тренерка, джокерка форум-театру, фасилітаторка програми «Активні громадяни», менторка.

У сфері Інженерії Порозуміння працювала з конфліктами в громаді між активістами та поліцією, представниками місцевого самоврядування та ромською громадою, з темами інклюзії в суспільство людей з інвалідністю та видимістю ЛГБТ, мала досвід «польової» роботи у випадках блокування заходів радикально налаштованими особами, зіткнення політичних опонентів при святкуванні 9 травня, ініціювала та проводила діалоги з тем гендерної рівності, а також працювала в досягненні порозуміння між суб'єктами соціальної роботи, органами самоорганізації населення та місцевого самоврядування, побудови конструктивного діалогу в ОТГ між представниками місцевого самоврядування, активістами, діячами культури.

В якості медіаторки працює з 2015 року, має досвід трансформації конфліктів у школі та громаді. В якості тренерки працює з 2014 року з тем: права людини, гендерна рівність, протидія торгівлі людьми, домашньому насильству. З 2015 року –  джокерка форум-театру. З 2016 року – фасилітаторка програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні. Має досвід менторства ініціатив жінок з досвідом переселення, координувала проект «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що реалізував МБФ «Український жіночий фонд» в Харківській області 2016-2019 рр.

* Має намір працювати в зоні розмежування та «сірій зоні» для встановлення порозуміння між місцевими мешканцями та військовими.

Контакти:
Тел.: +380 95 415 22 77
E-mail: VPreobrazhenska@gmail.com
 

Більше фотографій за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1_TgeEi91yjDnXrCjUF2Muk-emx1lDpCv