Яна Лясковська

м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.

Особистий ідентифікаційний номер (PEID): PE6/6–22

Інженерка Порозуміння.

Iнженерка Порозумiння, медiаторка та фасилiтаторка дiалогiв для вiдновлення довiри та взаєморозумiння мiж поляризованими сторонами конфлiкту.

Ведуча груп емпатійної підтримки.

За освiтою — інженерка з охорони навколишнього природного середовища, спеціалістка з правового регулювання економіки.

Присутній досвід організації та фасилітації діалогів з побудови конструктивної взаємодії між активістами і бізнесом, всередині організацій, проєктів і команд, між представниками органів місцевого самоврядування та громадою. Працює з кейсами екологічної направленості.

Фахівчиня з медіації, супроводу і трансформації конфліктів за методом Ненасильницької комунікації в бізнесі, громадському секторі, в сімейних стосунках та у стосунках всередині колективу чи команди.

Посередниця у конфліктах з метою припинення чи запобігання насильству.

Проводить тренінги з емпатії/самоемпатії, емоційного інтелекту, Ненасильницької комунікації, ведення перемовин, медіації.

Володіє навичками врегулювання конфліктів. Вміє створювати комфортні та безпечні умови для якісних діалогових процесів у громадах, полегшуючи процеси прийняття рішень та створення стратегії.

З початком Повномасштабного вторгнення РФ в Україну 2022 року залучена у активності у темах своєї компетенції на теренах західної Європи, де наразі тимчасово мешкає.

Контакти:
Моб.: +38 068 852 19 73
E-mail: zashtrihovana@gmail.com

Профіль у Фейсбуці: https://www.facebook.com/profile.php? id=100012326597407