Інженерія Порозуміння служить на колесах у прифронтовій громаді Донеччини

Інженерія Порозуміння служить на колесах у прифронтовій громаді Донеччини

Східноукраїнський Мобільний Хаб Інженерів Порозуміння вже понад три місяці трудиться під мудрим і відданим керівництвом Руслана Біленка – Інженера Порозуміння з Донеччини, який після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну залишився на своїх теренах, очоливши комунальну службу Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області.

"Процес іде!", пише Руслан Простору Гідності у ході свого звичного звіту Простору Гідності, – "Цими днями ми продовжуємо розвозити будматеріали для населення, у яких постраждало житло від ворожих обстрілів."
Інженерський помічник на колесах обслуговує Торецьку міську військову адміністрацію та громаду у різних сферах, включаючи вивіз комунальних служб на місця руйнувань від ворожих обстрілів, евакуацію населення, роботу з оборони та захисту громади спільно із ЗСУ та підтримання життєдіяльності громади загалом – як то роздачу місцевим жителям гуманітарної допомоги (що є чи не єдиним джерелом базових харчових продуктів та предметів першої необхідності), забезпечення маломобільних і немобільних жителів громади гарячими обідами, тощо.

Нагадаємо, що у листопаді 2023 року Простором Гідності було вирішено передати один з Мобільних Хабів Інженерів Порозуміння комунальникам Торецької громади Бахмутського району. Раніше мікроавтобус використовувався для роботи з громадами східних регіонів країни, які зазнали збитків від наслідків повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Профіль Руслана Вікторовича Біленка на сайті Інженерів Порозуміння.

  

На фото: Представники Торецької міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області у робочих воєнних буднях своєї громади.