Мобільні хаби Інженерії Порозуміння

Мобільні хаби Інженерії Порозуміння

Мобільні хаби Інженерії Порозуміння (МХІП) готуються виїжджати на деокуповані / звільнені території до громад. Робота Інженерів Порозуміння у полях набуває мобільної модальності з елементами гуманітарної дії.

Для цього ІПи долучаються до мережі українських спеціалістів з кризових комунікацій та відновлення миру і проходять професійний апґрейд з навичок кризового керування транспортом, першої екстреної медичної допомоги, виживання у ворожому середовищі та основ Міжнародного гуманітарного права (від Женевський заклик, Швейцарія).

Пряму дію ІП у громадах у час війни підтримано мешканцями Нідерландів у рамках проєкту «Розбудова миру та моніторинг конфліктів в Україні під час війни», що реалізується за фінансової підтримки організації «Stichting Samenwerkende Hulporganisaties» (SHO), відомої в Нідерландах як «Giro555».


Нагадуємо, що з перших днів російського вторгнення в Україну 2022 р. (24.02.22 р.), Інженери Порозуміння об’єдналися у мережу українських спеціалістів з кризових комунікацій та відновлення миру, що координується Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення Простір Гідності. Dignity Space, співзасновником концепції Інженерії Порозуміння в Україні за підтримки PAX. Інженери Порозуміння здійснюють свою роботу в різних регіонах України, а з початку повномасштабної війни РФ проти України також і у країнах тимчасового переселення українських біженців за посередництвом своїх професійних активностей.