Тренінг-практикум Карла Плеснера для Християнської Служби Порятунку

Тренінг-практикум Карла Плеснера для Християнської Служби Порятунку

8 та 9 листопада Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» провів дводеннний практикум для капеланів, душеопікунів, миротворців та молитовників Християнської Служби Порятунку (ХСП).

Лейтмотивом цих двох днів стала теза «Не судіть, щоб і вас не судили (Мат., 7, 1) – практичне втілення через комунікаційний процес».

Карл Плеснер - сертифікований тренер з ННС у співпраці з Оленою Ганцяк-Каськів, співзасновницею й очільницею Українського центру «Простір Гідності», ділилився з учасниками заходу принципами й практичним досвідом застосування методів налагодження порозуміння в громадах під час війни та мирного врегулювання конфліктів з використанням процесу Ненасильницького спілкування (ННС).

Оленою Ганцяк-Каськівділиться про захід: «Наша команда Простору Гідності була дуже рада розділити спільний навчальний простір із екуменічною спільнотою ХСП – монашеством і мирянами під час праці на тренінгу-практикумі з Ненасильницького спілкування. Надто цінною і збагачуючою для нас стала зустріч з кожним учасником практикуму, бо ми через їхній особистий досвід, запитання і ділення змогли ліпше зрозуміти природу та виклики служіння у час війни і разом повчитися. Далі буде… »


Захід було організовано в рамках проєкту «Розбудова миру та моніторинг конфліктів в Україні під час війни», що здійснюється в Україні Українським центром «Простір Гідності» у партнерстві з ПАКС-Нідерланди за фінансової підтримки організації «Stichting Samenwerkende Hulporganisaties» (SHO / Giro555).Довідково: З перших днів російського вторгнення в Україну 2022 р. (24.02.22 р.) Український центр Ненасильницького спілкування і примирення“ координує мережу українських спеціалістів з кризових комунікацій та відновлення миру “Інженери порозуміння”. Інженери Порозуміння здійснюють свою роботу в різних регіонах України, а з початку повномасштабної війни РФ проти України також і у країнах тимчасового переселення українських біженців за посередництвом своїх професійних активностей як у стаціонарному, так і мобільному форматі (Мобільні Хаби Інженерії Порозуміння, МХІП).

www.facebook.com/PeaceEngineers