о. Кристлін Ранджендрам, ТІ

о.Кристлін Ранджендрам, ТІ (Fr. Christlin Rajendram)

Ментор Школи ІП у темах Духовність Ненасильницького спілкування, Теорія суспільних комунікацій, Суспільний феномен спільноти

о. Кристлін Раджедрам (father Christlin Parimalanathan Rajendram) – сертифікований тренер з Ненасильницького спілкування (ННС), доктор філософії у царині суспільних комунікацій (Шрі Ланка/США).

Отець Кристлін народився в 1943 році у місті Баттікалоа на східному узбережжі Шрі-Ланки, був четвертою дитиною із 8-ми у сім'ї. 
У 1960 році вступив у єзуїтський монаший орден, а у 1973-му був висвячений на священика. Навчався і служив у місцевих парафіях.

У час ромадянської війни на Шрі-Ланці (збройний конфлікт між центральним урядом Шрі-Ланки і воєнізованим рухом «Тигри визволення Таміл-Іламу», 1983-2009рр.) разом із своїм товаришем, іншим отцем єзуїтом, допомагав документувати акти викрадення та інші порушення прав людини у ході бойових діїй, захистив докторат у сфері комунікацій, а згодом почав викладати предмети із сфери комунікаціії і конфліктології в університетах своєї країни та у Сполучених Штатах Америки.

У 1996 році під час своєї викладацької діяльності у США о. Крис познайомився із доктором Маршалом Розенбергом, засновником методу ННС. “Це знайомство дало мені нове бачення всього, що я роблю, а особливо помогло зрозуміти глибоко мій духовний шлях.” – Ділиться о.Крис, – “Я навчився бачити своє життя і життя інших людей у новому світлі і відтоді сповна насолоджуюся своїм навчанням і можливістю ділитися з іншими."

З «Простором Гідності» та Школою ІП співпрацює з квітні 2017 року  і продовжується досі. У час російського вторгнення в Україну 2022 р. (24.02.22 р.) продовжує працювати в Україні з Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення "Простір Гідності” та Інженерами порозуміння, що об’єдналися у мережу українських спеціалістів з кризових комунікацій і розбудови миру.

Джерела на відео і тексти із інтерв'ю отця Кристліна або із згадкою про о.Криса: